ghepard Creative Commons License 2012.03.16 0 0 575

Pontosan. Még az emberek között is meg lehet csinálni, hogy megállok és úgy ahogy állok behajlítom a térdem, hogy a boka feljebb legyen mint a térd. Már ekkor is azonnal érzeni, hogy a kialakult cucc megindul a bokától a térd felé. Egész üdítően hat, este a TV-t is egy kicsit néztem a lábam meg fejjebb. Majd aludni is úgy próbáltam, hogy hason és a sérült láb a másik felett behajtva, hogy a boka fejjebb legyen. Az első éjjel a legrosszabb, még emlékszem 1994-ben alig aludtam valamit, most tudtam aludni elég rendesen, persze majd minden órában belémhasított a fájdalom, mikor megmozdultam, ami felkeltett. De el tudtam egy kettőre aludni újból. Tegnap, mikor hazaértem, az volt a benyomásom, hogy ma reggel kiszenvedem magam, de nem volt olyan vészes. Ěrzem, hogy már ma jobb, mint tegnap - könnyebben gyalogoltam, persze messze van a rendes gyaloglástól, de megy........ Fel a lépcsőn egész könnyű, lefelé rosszabb, de már tudom milyen szögben tegyen le a sérült lábat. Én mókának veszem, nem zavar...........

Előzmény: Semmisem (574)