Törölt nick Creative Commons License 2012.03.14 0 0 2303

Bizony, pont most volt egy ügy (nem is tudom, hol olvastam) de 2 barát építekezett egyikük házánál és sajna pont akkor járt arra velemi felügyelő (munakügy/apeh) és szépen megkínálták a tulajdonost egy kis bírsággal, mert már egy ideje létezik, hogy magánszemély is bejelenthet munkavégzésre háztartásban (nem feltétlenül háztartási) munkában dolgozót. 

 

off

Hál' istennek elég sok munkám van, de ettől függetlenül bizony csak röhögni tudok azokon, akik saját maguk eszkábálnak bevallást, ami után mehetnek ellenőrzésre és fizethetnek bírságot, vagy ami még szebb, egyik ismerős ismerőse saját maga fejezte be cégének zárását, felszámoló kérte is tőle a pénztárban "lévő" 3-4 millió forintot, aminél csak lesett szerencsétlen, mint a lukinyúl :) aztán miután nem tudta előteremteni határidőre, ment is a feljelentés sikkasztásra. 

on 

 

Szóval, most majd lesz húsvéti sütés-főzés, és én majd jól megsütöm (kevés az esély rá, idő- és tehetség híjján) vagy ami még jobb, a helyi szuper cukiban megveszem, ami kell. 

Előzmény: Bubo.Bubo. (2302)