czifi 73 Creative Commons License 2012.03.14 0 0 2289

Sziasztok.Először is megköszönném a hozzázóláskat,negatívat,pozitívat egyaránt.A pozitívnak örülök,a negatívval meg nem törődöm!!!!!Borzolt Kedély:itt nem nagyüzemi sütésről van szó,csak arról,hogy a barátnőm megkér csináljak a lányának,férjének,akárkijének tortát,elhozza a hozzávalókat,én elkészítem.DE NEM KÉREK PÉNZT ÉRTE!!!! Az,pedig ,hogy ő szeretné megfizetni a munkámat,/ugyanis azt az időt eltölthetném bármi mással,pl:gyerekeimmel/az már az ő dolga.Nem hiszem,hogy ezért pálcát kéne törni felettem.Egyébként nálunk is van cukrászda,de sem fondant bevonatú,sem pedig forma tortát nem lehet náluk kapni.Ha most valaki,pl.a gyerekének szeretne autós ,vagy bármilyen más formályú tortát venni,akkor én mért ne csináljam meg.Az alapanyagot mindig meghozatom,a tortát elkészítem,eljönnek érte,megkérdezik mivel tartoznak.Soha nem kértem semmit,de senki sem ment el úgy ,hogy ne adott volna érte pénzt.Bocsánat 1-szer volt ilyen,1 Hello Kitty-s,és 1 autós tortát csináltam,másfél napi melóm volt benne.Eljöttek a tortákért,megköszönték,és elmentek.Nem kiabáltam utánuk,hogy HÉÉÉÉ NEM FIZETTETEK!!!Egésségükre váljék.Örömet okoztam kettő gyereknek.Ennyi,én nem is ragoznám zovább,semmi értelme.Ilyen felfogású embereknek kár bármit is mondani,úgyis neki van igaza.Köszönöm azoknak akiknek tetszenek a tortáim.Szép napot mindenkinek.Anikó