Dogfüggő Creative Commons License 2012.03.11 0 0 13194

Hidd el, majdnem negy evtizedes sikeres prakszis utan, sem te, sem senki mas nem lehet kepes engem tamadni :)...

Csak egy geppuskaval lehetsz kepes engem tamadni :)

 

Lehet, hogy nyelvi akadályok vannak köztünk?

Épp azt bizonygattam már az előbb is, hogy egyáltalán nincs ilyen szándékom... Biztos vagyok benne, hogy remek nőgyógyász vagy, írtam is, hogy milyen klasszak a statisztikáid, meg minden.

 

Azokhoz kepest amiket lattam, ez egy eleg tisztesseges statisztika volt.

 

És a többi, amit megadtam? Azokkal minddel valami baj volt?

Másrészt, ha ez "elég tisztességes" volt, te pedig "nagyon is hiszel a statisztikáknak", akkor most.. izé.. ez  elgondolkodtatott?  : )

 

Ha meg nincs kalapacs akkor 0% az eselye mindkettonek.

 

Igazad van, a példák általában csak egy bizonyos határig stimmelnek; ez a kalapácsos is.

Jelen esetben nyilván a szülésnek nagyon is komoly esélye van műtő nélkül.

 

Ez a fenti 50-50% eselyt sugallja.

 

Nem sugallja, hanem állítja; méghozzá, mint láttad, kutatási adatokkal alátámasztva.

Az a helyzet, hogy pár éve több, mint hatvan tanulmány volt a világ különböző tájairól (azóta talán még több van), amely egybehangzóan ugyanezt állítja.

 

Megbizhato statisztikat es szazalekos relevenciat kerek.

 

Úgy érted, számodra újdonság, hogy a stressz az oxytocintermelés ellen dolgozik??

Nem hinném...

 

http://www.vivo.colostate.edu/hbooks/pathphys/endocrine/hypopit/oxytocin.html

 

"A number of factors can inhibit oxytocin release, among them acute stress. For example, oxytocin neurons are repressed by catecholamines, which are released from the adrenal gland in response to many types of stress, including fright."

 

 

A bicikli kerek nelkul soha, sehova, semmikor sem fog menni. Gondolom nem allitod, hogy ugyanez vonatkozik a vajudas-szules folyamatara

 

Ugye megint azt tudom mondani, hogy a hasonlatok csak egy bizonyos fokig működnek; de speciel itt valami olyasmi van, hogy ha kisebb a stressz, vagy baromi erős a bicikli, akkor mondjuk csak nyolcasos lesz a kerék, és jó esetben nem borul fel a bicajos, és épségben megérkezik. De mindenképp nehezebb lesz a dolga.

Ellenben előfordulhat az is, hogy tényleg ott marad kerék nélkül, és nem jut magától sehova - ennek az analógiája itt a fájásgyengeség miatti császár.

 

- mindjárt folytatom -

Előzmény: Mr Spock (13189)