Deemami Creative Commons License 2012.03.07 0 0 2839

Sziasztok!

Hópihe :) Akkor jól választottam a Friss utcával kapcsolatban :) Mi is voltunk a mexikói úton a szakértőin, és hát ugyan a fiam huncutkodott nem keveset..meg olyan hülye dolgokat produkált, ami sem az oviban, sem itthon... egy darabig süllyedtem is el, hogy micsoda hülyeségeket csinál...és őszintén el voltam rajta képedve... ez a tipikus "Bridget Jones" esete, amikor a lehető legrosszabbkor a lehető legrosszabbakat csinálja... végül aztán csak sikerült meggyőzni őket, hogy a gyerek nem a súlyos kategóriába esik... Igaz, hogy a hölgy, aki vizsgálta, nem is hallott jól...néha ez mókás volt :D
Minden esetre mi jövőre kezdünk a Friss utcában :)

ÉS!

Képzeljétek! Hátha valakinek még hasznos info, itt egy másik suli is, ahol akár halmozottan sérült gyerekeket is fogadnak, akár bentlakással is :) Természetesen ezt is egy másik szülőtől hallottam, mert javasolni ezt sem tudta senki...
http://www.kpszti.hu/038440

Nevével ellentétben nem "csak" látássérültekkel foglalkoznak.

Minden esetre nem értem, hogy ezekről a lehetőségekről miért nem tudnak tájékoztatni? Sem a Petőben, sem a Szakértőin... HIhetetlen, hogy mindent a szülőknek kell felkutatni :(

 

Nagyon jó olvasgatni, hogy ilyen lelkesen írtok a soproni tapasztalatokról :) Csak reménykedni tudok, hogy esetleg mi is eljutunk majd oda egyszer...

 

Aki kíváncsi ránk, az ma este az RTL Klubban láthat minket 22:45kor a Házon kívül műsorban... TIGÁZ kötbér miatt :( Mert persze ez még hiányzott az életünkből...

Üllőn lakunk, szerintem be lehet majd azonosítani ;)