Mauritius25 Creative Commons License 2012.03.01 0 0 23567

Szia Cheese!

Először is köszönöm a beszámolót, és a szép képeket, mint tudod először nekünk is Filitheyo volt az álomsziget, de már nem volt rá hely így kellett egy másikat választani, és az itteni vélemények alapján eset a választásunk Royalra. Mint a beszámolómban is említettem fantasztikus volt, de ezért is érdekel nagyon Filitheyo! Örülök, hogy ti is rendben hazaértetek! Miután eljöttünk hogy alakult az időjárás? Nekünk az egész ott létünk alatt csak egy másfél órás viharunk volt, épp csak megmutatta magát hogy lefotózhassam :-) Meg szeretném kérdezni, hogy esetleg készítettél e víz alatti képeket? Jó lenne összehasonlítani őket a Royal házi zátonyával, de Filitheyonak biztos sokkal gazdagabb a víz alatti világa. Én pl. nem találkoztam sem polippal, sem pedig teknőssel, egy kis szirti cápát láttam de épp nem volt nálam a kamerám, úgyhogy azt sajnos nem tudtam lencse végre kapni. :-( A borravaló témához talán annyit fűznék hozzá, szerintem a felszámított én inkább adónak nevezném összeget nem a pincérek illetve szobalányok kapják, ez valóban gerinctelen hogy így vázolják, másképp állna hozzá az ember ha már eleve a feltüntetett ár tartalmazná ezt az összeget és nem azt mondják hogy ezt még hozzászámoljuk. Én személy szerint minden nap ott hagytam az ágyon 1dollárt, és mikor összefutottam a  szobafiúval mindig mosolygott és nagyon kedves volt, a maga módján próbálta meghálálni ezt a  gesztust, mindig több kávét teát és tejport töltött a kis kosárkába mint ami különben járt volna, és szép alakzatokat formált édesanyám hálóingjéből. A Royalon különben egy ilyen üveg víz járt a szobához amit említettél, nálatok ezért külön kellett fizetni? Mi a vacsorához kértünk mindig egy másfeles vizet az 3,6dollár+adó volt. A pincérünknek pedig csak a végén adtam 20dollár borravalót de végig nagyon kedves volt és elintézte hogy az éttermi tó mellett kapjunk asztalt, mert alapból nem oda kaptuk. Már nagyon várom a további képeket!

Üdv.: Mau