Törölt nick Creative Commons License 2012.02.10 0 0 3796

Üdv Mindenkinek! A napokban úgy adódott, hogy sikerült a sport féktárcsák árszinvonalához képest jó áron rendelnem két bemart-lyuggatott sporttárcsát a Cruiserre, ezért az autóra eredetileg felrakni tervezett első hűtött tárcsa eladósorba kerül a -35%-os Bárdi beszerzési áron.

 

Ha esetleg valaki tervez a közeljövőben féktárcsát cserélni elől a Cruiserén és érdekelné ez a Japanparts márkájú szett, akkor A Bárdi 13290Ft/db-os listaára helyett oda tudom adni 8640Ft-ért darabját és Veszprém-Budapest útvonalon szerdénként ingyen házhoz is tudom vinni. Természetesen csak párban eladó - hiszen máshogy nincs is értelme cserélni. Egyéb helyekre tudom ezerpárszáz Ft-ért pluszban postázni.

A hátsó tárcsánál még hezitálok, hogy maradjon az eredeti terv szerint az ugyancsak Japanparts tárcsám, de ha esetleg valakit komplett érdekel a négy tárcsa, akkor oda tudom mellé adni azt is önköltségi áron - legfeljebb rendelek újra magamnak belőle ;-)..

Ha a Fórumon nincs érdeklődő, akkor felrakom Vaterára pár nap múlva - hátha valakinek pont ilyenre van szüksége.