gergerg Creative Commons License 2012.02.07 0 0 38

Megkértem a moderátort hogy segítsen neki átgondolni a hozzászólásait oly módon hogy kap egy kis szabadidőt. Ismerős volt a neve, ezért megnéztem a hozzászólásait és mindenhol csak a piszkálódását találtam. Nem fórumra való figura. 

 

 A szomszéd telket sajnos nem sikerült megvenni, irreálisan sokat kérnek érte, azt gondolják hogy nekem valami okból mindenképp kell. Most várok egy két évet, mire rájönnek hogy az én ajánlatom nagyon is jóindulatú volt. Flanellnak mutattam mikor itt volt, tényleg fáj érte a szivem. Ha össze jött volna, akkor lett volna bőven helyem mindennek és maradhattam volna a nagy fáknál, de így a saját kertembe szorulok, ezért próbálok sövényeket. Elég nagy a kert, egy-két rendes fának van még hely az udvarban is, csak nagyon óvatosnak kell lennem hogy melyik fát minek nevelem. Az udvarba olyat kell tennem amit elsősorban helyben eszünk meg, mint a cseresznyét, és aminek tudom hasznosítani az árnyékát. No meg amit nem tudok sövénynek nevelni. A diófa helyére sök sövénynek nevelt fa beférne, de ez a diófa hozza jelenleg a legtöbb hasznot, és sok emlék kötődik hozzá gyerekkoromból ezért soha nem vágnám ki. Az építkezés gyakorlatilag elkészült, majd teszek föl egy olyan előtte-utánna képsort az oldalamra. Szilvafáim az út szélén vannak (35m széles a telek) de egy komolyabb termést termőt már bentre ültetnék.

Előzmény: Ali-bá (37)