nikkelbeck Creative Commons License 2012.02.04 0 0 10305
Tisztelt fórumozók!

A következő kérdésem talán nem pont ebbe a topicba tartozik, de azért szeretném a véleményüket kérni.
Volt egy büntetőperem, amiben alperesként elmarasztaltak, teszem hozzá teljesen jogosan, a következményeket vállalom!
Megkaptam postán is az ítéletet ami a szokásos dolgokon kívül tartalmazta az eddigi, régebben elkövetett szabálysértéseim, bűncselekményeim, itéleteim részletes listáját is. Az utolsó ítélet 2008-as, ha ez számít és 135.000 ft. pénzbírság volt. A többiben volt szabadságvesztés is.
Ezzel sincs semmi gond.
Viszont arra kíváncsi vagyok miért kellett minderről tudomást szereznie a felperesnek is, a régi ügyeim semmilyen formában nem kapcsolódnak a mi ügyünkhöz.
Ezt én sérelmezem és szeretném megkérdezni és szeretném megkérdezni kihez fordulhatnék jogorvoslatért, ha egyáltalán megtehetem. Szerintem ez sérti a személyiségi jogaim ( manapság ez divat ). A zárójeles megjegyzés természetesen vicc volt.
Mielőtt bárki visszaeső bűnözőnek kiáltana ki, hát nem vagyok az, pusztán a terjedelem miatt nem részletezem a dolgot. Személyesen állok a kérdések elé...
Előre is köszönöm megtisztelő válaszuk!