foveon Creative Commons License 2012.01.31 0 0 65

megneztem. nekem ket elemem van. az egyik egy kibelezett kx27 amibe gombelemek vannak de mar csak 3v, ez nem is mukodik. van egy px27-em is (varta mercury, szoval nem mai darab). ebben kb 5v van. azzal mukodik. raadasul olyan fenyes hogy a szemem kiegeti... 10mp utan lekapcsol ahogy a hasznalatiban van. de egyebkent nagyon hatarozottan mukodik, fixen gyujtogatja a 3 ledet a fenyviszonyoknak megfeleloen. meg az lehet hogy a hataron eloszeretettel felvaltva eg egy piros es a zold, de ez persze a fenytol fugg.

azt probald ki hogy felcsavarod az iso-t, a zaridot valami alacsonyra (pl 1/30) es kozben tekergeled a rekeszt. na ilyenkor mutat furcsakat, ilyenkor van hogy bevibral mind a 3 led, vagy van hogy csak ketto. sztem tulvezerlodik es a rekesz erintkezo ahogy dorzsolodik ugy valtozik az ellenallasa ezert vibrazik. lehet hogy neked valami kontakt hiba van es azert csinalja.

ha netan arra jutsz hogy szetszeded akkor egy dolgot ne szedj szet, az objektiv tubust ne huzd ki a helyirol. ha azt kiszeded akkor az eletbe nem fogod visszatenni a fenyzarot ugy ahogy gyarilag volt...

 

Előzmény: Menyus72 (64)