Törölt nick Creative Commons License 2012.01.30 0 0 5474

 kedves mindenki!

 

most torolni fogom az indexes nevemet, sajnos nem voltam hosszu eletu. mielott viszont ezt megteszem szeretnem ezt megindokolni, mert meg sem illik csak ugy lelepni, meg akkor se, ha senkit nem erdekel a tavozasom, illetve netes kornyzetben mozgunk. en mar csak ilyen maradi vagyok. amint megadtam a mail cimem a forumon megjelent az elso "orult" az eletemben. elhordott mindennek, hogy en megis mit kepzelek magamrol, ugy se fogok bejutni, gyakorlatilag egy kis fos vagyok. gondoltam vannak ilyenek, nem miattuk jovok fel, kuldott 1,2,3,4 levelet az eleinte meg valaszolgattam,aztan nem,most csak egyszeruen letiltottam. erdekes itt meg nem mert hozzam szolni,nyugodtan megteheti,foleg, hogy most mar nem fogom olvasni ezt a rovatot:D. igaz azt kertem a mail cimemre kuldjetek levelet,pont mert nem tudok mindig gepnel lenni,illetve nem is akarok. egyreszt mert faj a fejem, ha sokaig vagyok itt, masreszt en a tanulasra koncentralok, nincs idom egesz nap itt ulni. ezt ki akartam emelni, mert kepbe jott a masodik illeto, akitol ma kaptam egy levelet, hogy en nem a tanulasra koncentralok, folosleges itt sirankoznom a forumon, es a finn egyetemekre nincs protekcio, ugyhogy ebredjek fel,de meg csak fizetos vonal sincs(ideztem az o szavait). nem mintha magyarazkodni akarnek, mert pont nem egy ilyen vagy ketto ilyen ember velemenye erdekel, de ha mar itt tartunk, akkor protekciora nekem sose volt szuksegem, ez tipikus magyar mentalitas. mint emlitettem en mar felvetelt nyertem egy orvosi egyetemre, es ott teljesitettem is egy evet, nekem a szakmai resz mar nem ugy, csak a nyelvet kell tanulnom. tudom, hogy nincs fizetos vonal, ha lenne lehetseges,hogy kitudnam fizetni, de en meg sosem tanultam penzert, es ezutan se tervezem. a masodik illeto leirta itt, hogy mikor kell angol mikor sved nyelv...ezt en is tudom, de nem fejtettem ki itt melyebben,mindenki utana jar aki komolyan gondolja. eloszor azt gondoltam, hogy bemasolom ugy ahogy van legalabb a masodik illeto levelet nevvel egyutt, bar kerdes, hogy itt is ugyanazt a nevet hasznalja e. aztan rajottem, hogy engem megiscsak megneveltek a szuleim, ezert ez pofatlansag lenne. az elso ragalmazo levelei meg enyhen szolva is csunya szavakat tartalmaztak. hogy miert ide irom most ezt? egyreszt, mert elsoket letiltottam, a masodiknak meg nem voltam hajlando hosszabb lelegzeto levelet irni. valoszinuleg naponta olvassa a forumot,majd itt megkapja o is, es azok is akik esetleg meg erre keszultek, igy egy helyen jut el mindenkihez az informacio. a forumra azert jottem, mert kivancsi voltam ki,hogy elte meg az ittletet, milyen jo tanacsokkal tud szamomra szolgalni, es termeszetesen oda-vissza gondoltam ezt. valamint ha valaki most keszul ki, talan segitseg szamara, ha olvashatja az en csetlesem,botlasaim,ertetlenkedeseim. ugy ereztem neha jo lenne magyarul beszelgetni, es talan itt a magyarok is normalisabbak, gondoltam is,hogy keresek majd itteni magyar csoportokat, hatha vannak kozos programok stb. bar az elozo orszagban nagyon negativ tapasztalatokkal voltam a magyarokrol,gondoltam majd itt...hat nem. sajnos a magyarok tobbsege egy onzo,irigy,pofatlan alak. akinek nem inge ne vegye magara, viszont a kiveteleket,akikkel talalkoztam 1 kezemen meg tudom szamolni. fogalmam nincs, hogy kiknek a  tetszeset nem nyertem el itt, igazabol nem is erdekel. csak szeretnem megjegyezni, hogyha orvosok akkor igazan remelem, hogy sose fogok a kezeik koze kerulni, ha meg nem azok, akkor megis honnan veszik a batorsagot a belepofazasra? bocsanat, szebben nem tudtam leirni. masodik teged ebben a pillanatban tiltottalak le,ugyhogy ne faradj az ujabb level irassal.

 

 

sok lett, nagy kezdubetu nelkuli, de semmi esetre se sajnaltatom onmagam. lehet vannak itt a forumon normalis emberek, de igazabol mar ez sem erdekel. oszinten tudok minden ilyen melyen gonosz embert sajnalni es megvetni. leveluk cseppet sem figyelemet felviho votl arra, hogy tanuljak,plane az elso "holgye", hanem.....inkabb nem is meltatnam. masfelol meg senki ne pofazzon bele az eletembe, tehat meg ne mondja mar nekem, hogy hova irhatok, meg hova nem. most csinalhatnam azt, hogy itt maradok, es azert is irogatok, hogy lassak pont nem erdekel a velemenyuk. ezt se fogom tenni, mert abszolut nem erdekel, hogy most itt elkonyvelnek onsajnaltatokent, vagy harcoskent vagy akarmikent. ami biztos,hogy en ott leszek az egyetemen, fiatal vagyok meg, ha nem elsore, akkor masodjara,harmadjara. de nekem menni fog elsore, mert en magammal foglalkozom es azzal, hogy hogy fejlodhetnek meg jobban, esetleg neha segitek masoknak, de semmi esetre se osztom masoknak az eszt.

 

agyo.