Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.01.30 0 0 13582

Szia Antisystem!

 

Köszi! Végülis jó páran konzultáltunk még, és arra jutottunk, hogy egyelőre:

 

- forszirozott séta,

- gyógytorna, (lábacskák mozgatása és stimulálása, hanyattfektetett macska hátsó lábainak sétaszerű mozgatása)

- masszázs. A gazdinéni, hála az égnek humán masszőr is, tehát tudja, érti miről van szó :-)

 

Zsotl kérdésére: tűvel nem lett tesztelve, de a a talpa nyomásra úgy reagál, mint egy egészséges cicáé, terpeszti az ujjait.

 

És. Huhh, nem tudom mi a bébikomp problematika (de utána olvasok majd), de pont arra jutottunk, hogy házilag készítünk ilyesmi eszközt, amelybe a cica belefekszik, és 4 független bolygókereke van, tehát a súlyát tartja, de az lábait és izmait kénytelen használni.

 

Anabolikum (tudom mi az általában) de konkréten mit értesz?

 

Pöszike egyébként szereti a vizet, a pelenka miatt naponta többször megmossák a fenekét, ezért nincs baja vele, de nem tudom úsztatásra milyen lehetőség van. Lehet, hogy kádban való rendszeres séta is segítene, bár elég macerás, szárítani, meg ne fázzon.   Közben megtudtam, kb. 2010 október-novemberben született, tehát több mint egy éves.

 

Nagyon köszi a segítőkészséget, jelzek, ha van eredmény vagy kérdés.

 

NA

 

Előzmény: Antisystem (13581)