troglodita Creative Commons License 2012.01.26 0 0 307

36 megszüntetése: természetesen a 35, a kórházig. Nem tartom élefontosságúnak a közvetlen Csillagtelep-Pesztszentlőrinc kapcsolatot, már ne haragudj.

148: a Wekerlén van egy remek játszótér, én is sajnálnám, meg a fiam is, de ez van ,-)

Végállomás: ideiglenesen semmibe. Busz megáll, leteszi az utast, visszafordul, melegedők és WC a kinti végállomásokon. Hosszú távon meg gondolom a jelenlegi koszfészek azért csak ér valamit, legalább mint telek.

Kevesebb kocsi: nem tudom pontosan mennyivel, de valamennyivel kevesebb. 179, 152, 36 ha kiesik + Kossuth Lajoson és Rákóczin nem érik egymást a buszok, az már tiszta nyereség kell legyen. Saccra mondtam a 75 százalékot. Nem keringőzünk, hanem takarékoskodunk.

Átszállások: hát igen, ez van. Illetve ez lenne. Egyébként ha átszállás után már indul is a HÉV meg a pesterzsébeti buszok, akkor nem olyan nagy gond. A nagy többség úgyis a piacra meg az sztk-ba battyog el, a maradék meg, aki postára meg önkormányzatra, az természetesen át kell szálljon. Egyébként másfél km-ről van szó, egészséges ember le tud ennyit gyalogolni.

Előzmény: vrobee (303)