Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 5426

Szia!

 

Tul vagyok a soron!:D Bocsi, igazad van, en sem latom a kerdeseimet, pedig annak indultak. Azt hiszem a tobb napos alvatlansagom megmutatkozik a soraimban,hat nagy volt a szam mikor kijottem, most kicsit ossze .......magam. Megprobaltam felsorolni a pro es kontra erveket a tanfolyam mellett es ellen, es ennek remenyeben vartam valakit, aki jart oda, es tudna segiteni,hogy igy megeri vagy sem, mert ha a kozelben lenne nem gondolkodnek rajta,de igy elegge stressz helyzetbe kerultem miatta. Kozben tegnap tovabb gondoltuk a ferjemmel, elvileg nagyon korlatozott ferohelyes, szoval lehet foloslegesen gondolkodom:D, de megnyugtatott,hogy en tuti kapok helyet, es ne izguljam tul, szoval, ha lesz helyem,akkor elkezdem, de orulnek tapasztalatoknak. Amit megtudtam eddig, hogy 2 lepcsos jelentkezesi folyamat van ra, es gyakorlatilag csak az kap helyet,akinek abszolut semmi munkaja,viszont a szakmaja mar annyira piackepes,hogy nyelvtudassal mar tuti el tud majd helyezkedni, ami azert erdekes, mert ha valaki abszolut nem dolgozik,akkor hogy tartja itt fenn magat. Nyilvan vannak paran hasonlo helyzetben,mint en, de azert az nem mernem allitani,hogy rajuk szabtak ezt a tanfolyamot. Egyebkent te mikor jossz ki es helyileg hova? Hany eves vagy? Csaladdal jossz? Miert pont ide?? Johetne mar valaki a kozelembe is.:D Itt en helyi latvanyossag lettem, mert kulfoldit max teveben latnak. Na, ez nem azt jelenti, hogy sokan erdeklodnenek irantam,csak olyan furcsan neznek, mondjuk a szomszed neni kifejezetten cserfes.:D Amit kihagytam,hogy a 15honapban mar boven benne van az is, hogy a szakszavakat tudnom kell,tehat joval rovidebb annal, jelenleg itthon tanulok, majd meglatjuk mi lesz.

Előzmény: dn_bacsi (5425)