nzozi Creative Commons License 2012.01.19 0 0 60163

Sziasztok. Új hozzászóló vagyok itt a fórumon, bár régóta figyelem az eseményeket... Rólam talán annyit érdemes tudni, pár évvel ezelött belföldön áruterítéssel kerestem a kenyerem, majd egy nemzetközibe fuvarozó cégnél folytattam a pályafutásom. Már pár éve megszakadt ez a vonal, mással hivatásom van, viszont elgondolkodtam ebben a pompás gazdasági helyzetben, hogy esetleg ha mód lenne rá másodállásban visszaülnék autóra dolgozni. Pár kérdés merült fel bennem ez mennyire lenne kivitelezhető. A munkaidő beosztásom 24/48. Tehát 1 nap meló, másik kettő szabad. Ebben a két napban gondolkodom és főleg a kisautós kollégáktól érdeklődnék mennyire lehet kivitelezhető ebben a 2 napban furgonra ülni, és nemzetközibe (persze nem angliába, spanyolba...) menni, úgy hogy időre vissza is érjek. Tételezzük fel kedd reggel 7-kor leadom a melót, felülök az autóra megkezdem a fuvart stb...Kivitelezhető hogy én kedd-szerdai napban letudom a kanyart úgy hogy csütörtök reggel 7-re a melóhelyen kezdjek? Válaszokat, segítségeket előre is köszönöm, érveljetek nyugodtan, mert kiskocsin nem dolgoztam, csak tacho kötelesen, így ezt a részt nem ismerem. Jó gurit.