ghepard Creative Commons License 2012.01.17 0 0 298

Hát úgy próbálkozom, hogy a kezeimet egy kicsit oldalirányba rezegtetem. Ez berezegteti az egész testet. Együtt a lábbal nem megy, mert kioltják egymást és megáll a tudomány. Tehát vagy a lábakat igyekszem oldalirányban rezegtetni - vagy a kezeket. A rezgés szerintem nagyon fontos, mert felgyorsítja a mozgásokat és sokkal hamarébb indulhatnak meg a lerakódások - most felfelé (mert lefelé vagyunk).

 

A szemeknél pár mp és beáll a könny a gravitáció irányába, mert sokkal ritkább, mint mondjuk a szaruhártya első rétege (a könny alatti) - az epithelium. Ez a réteg valami hámsejtekből van. 15-30 perc is kell, hogy megforduljanak a gravitáció irányába. De ha rezgek, akkor sikerül már 1-2 percen belül is. Tehát Te egy nap alatt is nagyszerű eredményt produkálhatnál annak érdekében, hogy jobban láss távolra. Az a kevés D, ami van Neked azt hiszem egy kettőre kiradírozható lehetne. Ha beállítod az epitheliumot is a gravitáció irányába, akkor azok a sejtek homorúbbak lesznek és aztán jó ideig tartani fogják az irányt, még akkor is mikor visszaállsz 90 fokba. Tehát sokkal többet kellene a szemeidet a nulla fok felé irányítani. Ha megy az ember, elég egy kicsit felbiccenteni a fejet, senki se veszi észre - és a szem még rátehet 40-50 fokot és simán nézheted a fejed feletti eget fát, plafont stb. Ha nem fogsz 90 fok fölé menni (tehát nem fogsz lefelé, vagy lejjebb felé nézni) - akkor azt fogod észrevenni, hogy a nap folyamán folyamatosan javul a távolbalátásod. Fiatal vagy és még mindig fejlődhetsz (kb 33 évesen lehetsz a fizikai képességeid csúcsán). Kiegyensúlyozhatod ezt a torzulást a szemeiden - sokkal könnyebben, mint én, hisz én már 60 leszek az idén és mégis megy a dolog és egyre jobban és  egyre kevesebb energiával...... Mert egyre jobban tudom használni a gravitációt (ezt nem tudok termelni, meg kell fordulnom irányába) és az elektromágneses erőt (melyet hangokkal, rezgésekkel, vibrálásokkal gerjesztek magamban).....

Előzmény: Semmisem (297)