ghepard Creative Commons License 2012.01.16 0 0 295

Azon kívül, hogy nagyon sokat énekelnek (óriási hangerővel) fejjel lefelé, még két dolog jut most eszembe. Már ez az egy is valahogy jótékonyan hathat rájuk  (úgy mint rám is a saját hangjaim, rezgéseim). Ráadásul ők fejjel lefelé, de tegnap és tegnapelőtt már megint hallgattam (6 nap fel se mertem tenni), de most lefelé voltam sokat, a hallgatók meg a füleimen és semmi bajt nem észleltem. Sőt...... Már hétközben észrevettem, hogy akkor fáj a legjobban a fejem, mikor abban a helyzetben vagyok, ahogy hallgattam a zenét, tehát kb 30-40 fok - na és akkor a legjobb, mikor pont a fordított helyzetben vagyok. Tehát 180-210 fok között. Innen jött az ötlet, hogy így fogom hallgatni a zenét és 9 óra hallgatás után sem emelkedett a pulzusom az éjjel.......

 

Ezen kívül a bálnák még sokat merülnek alá hoszabb ideig és nagyon mélyre - mert bírják. Valahogy úgy néz, hogy a vízilovakból fejlődtek tovább. Tehát a kezdeti 4-5 percből mára (ki tudja mióta) 45 perc lett. Tehát ennyit kibírnak egy lélegzettel és 600-800 méterre is lemerülnek. Na és mikor mennek lefelé - nem farokkal lefelé mennek, hanem fejjel lefelé. Felfelé meg fejjel felfelé jönnek. Tehát jobban csinálják mint én vagy Te, vagy mindenki más.......

 

Nekem mondjuk mindegy milyen idő van - megyek. Télen, nyáron, esőben, hóban, fagyban, sötétben, világos nappal stb.......

 

Hát szerintem nagyon nagy marhaság azt mondani egy fiatalnak, hogy ne próbáljon mozogni futkározni - azzal eleve mindennek vége. Az embernek sose szabad feladnia. Ha volt módja, hogy valami elcsesződött, akkor lehet valami amitől jobb lehet......

 

Hát mit mondjak, egész boldog voltam ettől a guggolástól. A focin egyáltalán nem gátolt a dolog, futhattam, rugdálhattam cselezhettem sttb stb - de nem tudtam leguggolni. De most 20-25 év után elég hajmeresztő, hogy minden nehézség nélkül lemehetek - na ez tényleg klassz.

 

Menéztem a videókat. Nagyszerűek. A harmadik azt hiszem már volt múltkor. Látni, hogy nagyon edzett emberek, mozgékonyak, hajlékonyak. Én is mindefélét csináltam fiatalkoromban. Most inkább arra hajlok, hogy ugyanazt elérjem a legkisebb energia kiadásával.

 

 Minél több dolgot, mozgást (és minél többirányút) fogsz csinálni, annál kisebb az esély, hogy valami, valahol nagyon lerakódjon a testedben.......

 

Majd beteszek ábrákat még, hogy jobban el tudd hinni a gravitáció szemre történő hatását is......... Az elektromágneses erők (a hangokkal, rezgésekkel magunk is gyárthatunk magunknak) több irányban is hatnak ránk, mert ide oda járkálunk, ezt azt veszünk. De a gravitáció kegyetlenül mindig csak lefelé hat ránk. Azt nem tudjuk megfordítani - sajnos nekünk kell megfordulnunk.....

 

Előzmény: Semmisem (294)