ghepard Creative Commons License 2012.01.16 0 0 293

Nekem se kényelmes hason elaludnom, de gyakorlom. Neked meg a fordítottja nem smakol, mert nem ezt szoktad meg. De a látásoémért megteszem, hogy minél többet legyek lefelé. Mondok most olyasmit, ami lehet Téged is érdekel. A térd, tudom, hogy Neked is van vele probléma. Tudod, hogy én már nem tudok leguggolni (de már írhatom, hogy megint tudok). A térdsérülésem után, mely 1974-ben volt. Elvagyok vele, mindent megtettem, amit tudtam rezgéssel, ütögetéssel, hanggal stb stb. De ha leültem egy székre és felhúztam a lábam, akkor a valagam és a sarkam között nem tudtam elérni kisebb, mint 25 cm távolságot. Na tegnap ez a távolság 15-17 cm volt. Az eszem megállt. Egy kis maszera után simán leguggoltam. Tehát a sarkam is és a hüvelykujjam is a földön volt és a fenekem majdnem a földet súrolta. Tehát nyugodtam úgy maradhattam tovább is. Lesz ez még jobb is. Azt a hétszentségit - ez jó 25 éve nem sikerült. Néha néha leguggoltam nagy nehezen a sérülésem óta is, de fájások közepette és aztán néhány napig nem is tudtam szinte még nyugodtan járni se. De 20-25 évtől közelebbire nem emléksze...... Most egész más a helyzet. Csak úgy meglegyzem, hogy már én is kézre állok, de rezgek, vibrálok is közben........ Úgy látszik, hogy a térdet is kezdi helyrepofozni......

 

Szerintem nem kell pár év, mint nekem, mert most lehet elkerülheted azokat a hibákat, melyeket én sokszor csináltam. Például mondok egyet. Tudtam hogy minden irányban kell mozognom, néznem, rezegnem stb  - de nem mindegy, hogy mikor hogyan. Hogy kivesézzek egy dolgot, azt sokat kell művelni, míg az ember észrevegye a hatást. Elkezdtem melóbamenet felfélé nézni. Még az épületben is a plafonon járt a szemem. 1-2 hónapnak kellett eltelnie, míg észbekaptam, hogy most nekem ez nem jó, mert rögtön reggel rosszabbul láttam a monitort - eleinte fel sem tűnt, hogy miért. Na akkor még nem tudtam, hogy miért, abba is hagytam. Most viszont már tudom, hogy miért volt - és a fordítottját csinálom melóbamenet, sőt már azóta, ahogy felkelek....

 

 Majd még írok, ebből nagy dolog lehet, most eszembe jutottak a bálnák. Ha olvastad összefoglalómat, akkor tudod miért írom. Lehet megvan, hogy miért élnek olyan sokáig. A hangot már említettem - de a gravitációt nem. Na és azok az óriások meg fejjel lefelé énekelnek maguknak órákig. Sőt.............. Majd később.........

 

Előzmény: Semmisem (292)