jossy01 Creative Commons License 2012.01.13 0 0 59861

kedves wertical 44!

emlexel meg ram? igaz, 3, vagy 4 honapot irtal,hogy szamoljak be oszinten,meg csak 4 het telt el(3,5),de mar most megteszem.

igen,igazad van,azt csinalom,amit az itteni nem vallal be!

es igazad van,ugymond szolga vagyok,de mindenki az,amig dolgozik valahol.

bevallom oszinten,kurvara hianyzik a nagy vas,a vezetes,egyaltalan a kamionozas!

DE!

en itt reggel 9kor kezdek,13ig, 13tol este 18ig zimmerstunde,szabadido, majd este 18tol 21ig ismet munka.

ez egy heten 6szor, egy nap a szabad.

novemberig szerzodes, es 3an percre pontosan fizetes.

amolyan konyhai kisegitokent,de szerzodes szerint mosogato szemelyzet.

25en keydtem,de januar 3-an mar fizu,400 euro!netto...

havi fizu:1300euro netto.nem kell megszakadni,de mindenkeppen farasztobb,mint kamionozni...szerintem.

nem vagyok egy utolso senki,nem vagyok rabszolga,lehet,nekem sikerult kifognom a jo legkort,a jo fonokoket!nem tudom.

boltba nem jarok,amiota itt vagyok,meg autot se hasznalok...nem kell.2szinttel feljebb lakom:)

van kulon szobam,wc,furdo.

annyit,es azt eszem,amit csak akarok!van wifi,laptop....nem az enyem,de termeszetesen hasznalhatom.

nos,ez meroben mas szakma,mint kamionozni,ez teny!de kerted, irjam meg oszinten,hogy milyen!

felre ne ertsd, ez nem a paradicsom,szo sincs rola!

nekem a paradicsom egy olyan kamionos ceg lenne,aki fizet is rendesen.keresem,de egyre kevesbe hiszem,hogy ujra keydenem.

itt olyan kenyelmes.mas!

3-an bar 400 euro volt a fizu,8 napra,de egy het utan,ismetlem,egy hetrol beszelunk!kertem meg pluszba 500 euro eloleget,majd havi szazzal torlesztem cimszoval,kell a penz, otthonra,de rettentoen!es lass csodat, 1 het proba het utan-amikor a szerzodes szerint 1honap a probaido-szo nelkul adott a fonok,meg papirt se irtunk!na,mondj egy magyar ceget,aki ezt mgtenne,vagy megteszi!

tuti,hogy maradok,azert a jogsim nem dobom ki:),ki tudja.

de szerintem ez most bejott,le is kopogom!

jo gurit mindenkinek,utolag boldog uj evet nektek!

ja!:)van sok szabad allas::::))))

sziasztok!

udv, Bad Ausseeebol

Előzmény: wertical44 (58092)