BoriBori Creative Commons License 2012.01.13 0 0 59852

A torok bufesek (igazi Londraban Angliaban) nagyon dijjazzak (free coffee, extra pitta, uditoert nem is tudom mikor fizettem utoljara) azt a par szot amit kitudok nyogni, meg a vegen kedvet kapok egy kicsit tovabbfejleszteni...:). Tenyleg tudok vagy 10 kifejezest azt hali.

..

Barcsak abbahagyhatnam...

Nem. 10 eve szalltam le( ki) nemzetkozibol, es a cuccaim azota vannak dobozolva otthon (mondjuk Engelnek nem tett jot sztem e sok allas, de barmikor feltoltheto, aztan megint megy vagy 10 evig). Itt meg belfoldon meg nem kell, nincs allando verda stb.(Fidel-lel figyelek ugyanarrol a Szigetrol ugye)

Nyaron ha esetleg hazamennek, akkor hirdetnem meg. Egyszerubb akkor es ott kezelni, az eladasokat mint innen , bar nagyjabol tudom hogy hol vannak, eloasas megoldghato.

Grant tokkal-vonoval, Hella Rally 3000 fenyszorok 2+1 db (leszedes ota 13 eve dobozban!), Engel hutto

vegul is ott vannak, de a holanc gozom sincs merre lehet.

ezek szerint csak a holanc amit keresnem kene...:))

 

...

En amit hallottam, hogy magyar kamion hova ment legmesszebb az a mongol/kinai hatar kozelebe volt. A gyongyosi K&V Sped kocsija volt. Ahogy meseltek egy honap volt csak egyiranyba. Az ut legkritikusabb resze az a 60km volt ahol valami erogeppel vontattak oket az oriasi sarban...

Igaz-nem igaz, nem tudom. En elhittem:)

 

BB

 

Előzmény: Don 166 (59841)