pipacs_ Creative Commons License 2012.01.12 0 0 682

nincs mit!

de amit a szigorú etetési időpontokról írtam, meg hogy nuku nassolás, próbáld betartani. ne a kutya dirigáljon, mikor akar enni, Te vagy a gazda, Te mondod meg, mikor van kajaidő! : )

amikor főzök, az enyém egyfolytában a lábam körül pattog, mancsol, minden, csak adjak neki egy falatot. de sose gyengültem el. ha akarok neki külön adni egy kis főtt husit, azt is mindig a táljába teszem, és akkor adom oda, amikor úgy döntök, sose akkor, amikor hisztizik.  főzésnél szerencsére már elég hamar feladja a nyaggatásom, mert szerintem lassan leesik neki a húsz fillér, hogy hiába kunyizik.

családdal nem könnyű különben ezt megértetni... amikor szüleimnél vagyunk vendégségben, mindig etetni akarják _az asztalnál_!!! mert milyen cuki, hogy néééééz, milyen kicsi, satöbbi... falnak megyek ezektől :S persze megkaptam, hogy éheztetem a kutyát... pfff.

pedig kicsi korában kell a legkövetkezetesebbnek lenni, mert amilyenre nevelődik, olyan lesz 15 évig...

még az jutott eszembe, a tenyésztőt nem próbálod meg felhívni, neki van-e ötlete, javaslata?

szia!

pipacs

Előzmény: szafika77 (681)