Blende Creative Commons License 2012.01.11 0 0 814

Szia,

Igen Anguilla ilyen szempontból olcsóbb.

Nekünk a 3 hét 2008 nov. vége dec első 2 hete volt. A teljes út mindennel együtt saját szervezésben 723.000.- HUF / fő volt.

Ebben benne volt az összes repülőjegy (BUD-ORY-BUD, ORY-PTP-ORY, PTP-SFG-PTP, AXA-SXM) a 3x1 hét autóbérlés 3 szigeten,

1 hét szállás St. Martin on, 6 nap Anguillán, 1 hét Guadeloupen.

Költőpénz és a komplett esküvő.

Ja és a ruha. A párom ruháját itthonról vittük, várpalotán egy esküvői ruha készítő csinál olyan ruhákat ami egy kis kézipogyós bőröndbe belefér. Ez önmagában 60e HUF volt de ez is ugye a költségekhez tartozik. (ez is benne van a 723 ban leosztva)

Sok vagy kevés ki -ki maga döntse el. Sztem megérte. Itthon egy rendes lagzi ennyiből nem áll meg az tuti..

Ez meg életre szóló élmény volt. :))

Nekünk ők szervezték:

http://www.blueseaanguilla.com/

A legolcsóbb 975 USD csomagot választottuk.

Remélem segítettem.

Hawaii nekem régi álmom volt (még a Magnum sorozat gyerekkoromból... :)) de úgy érzem esküvőre nem olyan különleges.

Innen nézve persze igen, de ott egészen más.

Nekem pl. megdöbbentő élmény volt Waikiki kettőssége.

Ahogy álnak sorba a limók a híres hotelek előtt a japán házasulandókkal mellettük meg 1-1 hajléktalan kéreget...

Remek hely Hawaii és nagyon jól éreztük magunkat, de egész más mint amilyennek az ember innen elképzeli.

Ha teccik ha nem valahol mégis Amerika... ennek minden előnyével és hátrányával.

Előzmény: petera6 (813)