repcsepista Creative Commons License 2012.01.11 0 0 797

Jojojojojojjjj....jojjózzummm...jojósoké a jövőőő...
 repcséspitta jövendőllésbe vágó pillanatok a KétSárkánykigyó döglődése...s az első bedöglött? -mig a másosdik is közel...
 Csak egy pillanatra hasonlitsuk öcce a SZOVJET-ONION SARKANKIGYÓ BELIBE OLVASZTÓ BENDŐBE A NÉPEK PÉPEK LETTEK...mig ne feledjük, hogy USA IZRÁEL FIRSTES KIGYÓ BEGYESEK (stobaság hogy bald sass, inkább szárnys kigyókként csapnak le az áldozatokra, ganalyukkal megfertőzve -mérgezve a talajd 10 -100 ezer évekre...)
 Feltétlen van egy ollan hellenség az USA roccsFEJES SARKANKIGYÓBA, ami nem volt az előbbibe, ugganés a SZOVJET ELEVE ROTHADT ONIONba, nem voltak IZRÁEL MINDENEK ELŐTT S FELETTESEK, annak ellénére, hogy az ataista zsidók??? - na a SZOVJET BLOKKOKBA nem is akartak a zsidók se... ugganés egy pár kivételével, igen igen magasra hágtak a Szovjet berkekbe, miért akartak volna izráelbuba menni? -mint kellett a KÉPZETT...főleg a hadiparba gyakorlott megbizható munkaerő s vezetők? Feltesem az 1 Frt-s krdst: kisebb veszélyt jelent izráel, mint a volt Szovjet eleve rothadt Onion? Mellik ország az, vagy földrész, amit ugganug mint volt Szovjet eleve rothadt Onion, nem tudna legalább ollan ciffrán mennyekbe vágni?
 Nota, miért akartak volna Szovjet eleve rothadt Oniont, ugganug mint itt a mácsik... NA MI HJÁT A GÜLÜMBÜ? -ugganés itt niyltan: USA IZRÁEL GYARMATA, S NEM IS LEHET OLLATT GONDOLNI, HOGY NEM GYARMATA TA TA TA...
 Vegyük ugganagga Wilág Wallaga Őre USA gerinczü Wilágarmit, ami kezdi anyagilag...na maga a rotácziós állandóháboruk... na itt özönlenek be az önként jelentkezők, amica USA a II. wallagháboru óta, megszállva tarta, lenttartja rabolja az egész föld népeit, országait, na mondjatok csak egyet is... ugyanis USA??? -TALÁN ABBA GÜLÜMBÜ A SZOVJET eleve rtohadt Oniontól, hogy az USA ARMY tjénleg Sodoma Gomora, nem mintha a többiek, gülümbü lenne?-ugganis Ronald W.Reagan: az amcsi népnek zörög a csontja, ami...na én mondtam neki, hogy engedje szabadjára a gazdagokat... ami pösze... mikor a Szovjet eleve rothadt Onion...NEKÜNK MEGVAN AZ OKUNK, HOGY eleve rothadt...hisz előbb a magyarokat vagonokba, vagon krds,utánna mégis sikerált kirobbantani 56.-ot, amit azóta se tuttunk kinőni? -tehát a magyarok végleges beolvastása kása... ami most az USA, S ITT MÁR IZRÁEL ÜBERÁLL...ha fidelitek, mégis kaptak 1 lehetőséget, hogy mint a Szovjet eleve rothadt Onion, mellesleg a SZOVJET ALLATTI NÉPEKNEK, TRILLIÓSZOR JOBB A HELLZETÜK MINT VAHHALLA... csak még nem ocsudtak fe...
 ...nem felleztem be a gondolatot, hogy az USA -ARMYNAK -NATÓ -nak, ugyanugy mindenhonna ki kellett volna vonulnia...ha nem...már emlitettem...ugyanis USA...több 100 ezer évikig lakatlan vala, s a Kiniak, fogják benépesiteni...aki másnak vemet ás...ássat...
  Igen,most van 1 lehetősége...halszálfingnyi...de mi lesz izráel -blablablablablaaa...mint a Szovjet eleve rtohadt Onion on on on...(palesztonok atomareszéna -ddoomdsday machinaaa...)
Fideled,mind a kettőt itt sütötték (főzték) ki?-vagy hol?
 Mi a fő...szösz?