ghepard Creative Commons License 2012.01.10 0 0 287

Áthoztam ide is a válaszomat, amiről a másik topikban dumcsiztunk.  Ez nagyon is érinti a szemeket is.

 

Számomra is nagyon értékes információkhoz és tapasztalatokhoz jutottam, de úgy néz ki, hogy egy kis ideig most le kell fújnom az akciót. Most már rengeteg dologra figyelek, nem úgy mint 2004-ben. Akkor 12 nap után figyeltem fel, hogy baj van és már nem tudtam kivédeni - le van írva az összefoglalómban. Most csak 5 nap hallgattam és még annyit se, mint akkor és még nem is teljesen a füleimen voltak a hallgatók. Vasárnap (új év napja), hétfőn, szerdán, pénteken és megint most vasárnap. De már kedden a megfigyelések alapján éreztem (!), hogy valami nem stimmel, este nem is tettem fel a hallgatót (mindig csak otthon, melóban nincs is). Azt hiszem, hogyha most meg is vizsgálnának a legkorszerűbb eszközökkel - semmit se tudnának kimutatni. Én viszont érzem, hogy ha folytatom, megint nagy baj lehet.

Nagyon jól figyeltél. Most én is rögtön észrevettem: rajtam a hallgató: becsuktam a szemeim, ugyanazt hallottam (hisz a hallgató nem mozdult el) - de szinte semmit nem tudtam kivenni, hogy mit mondanak, mit énekelnek (de a rezgést továbbra is nagyon jól éreztem). Most levettem a hallgatót és hiába láttam, mit mondanak nem értettem szinte semmit - egy két szavat azért kivettem, pláne ha szemben volt az egyén. Most feltettem a hallgatót és a szemeim is nyitva - mindent tökéletesen láttam és hallottam is (tehát minden szavat értettem). Sőt az volt az érzésem, mintha jobban is láttam volna. Na ezért próbálkozom a hallgatóval. De most egy kis ideig lefújom a akciót, az egészségem mindennél fontosabb.......

De mit zólsz ehhez? Most vasárnap kint voltam és a síneken a távolban tisztán láttam (pontosan 5.5 km-re van onnan az átjáró), hogy egy személyautó megy át a vonatsíneken (olyan tisztán láttam, hogy szinte mellbevágott). De ami még jobban mellbevágott - tisztán hallottam (ez képtelenség, csak az az érzésem volt), hogyan megy át a síneken tudom milyen hangot adnak ki akkor az autók (mert odafelé nekem is át kell mennem egy átjárón). S még azt is hallottam, hogyan megy le a dombról (hogy ad gázt, hogyan gyorsít stb) - ezt már onnan nem is láthattam, de tudom hogy megy le a dombról, mert sokszor voltam ott is bicajon.......

Előzmény: Semmisem (281)