kakkuktojas Creative Commons License 2012.01.09 0 0 6569

Kedves Palisander !...... kezdem beàztatni a zàszlòmat /james 36 / utàn :-)) fa nagysàga engem is meggyőzni làtszik ugyanis ha az épület ott lett volna ahol én mondom akkor a fàknak kevés helyük maradt vagy nem lennének ott. A màsik amit ìrtàl a 6114 es képen levő fehèr épületről. Igen, arra gondoltam és azért kàpolnàra gondoltam mert az eszemben ùgy van, ennek az épületnek valamelyik oldalàn egy szent szobor vagy kép volt de most, hogy " meglökted az eszemet " valòban nekem is trafò ugrik be. Ami ehhez kapcsolò kérdèsem lenne mi a "zöld vadàsz "? -erről kérnék töled felvilàgositàst mert arra nem emlékszem. Padokra meg a kis parkra igen . A gombaszerü épitményre is a villamos megàllònàl.

 

Mèg a tetőteraszos részhez mint James 36 is ìrja...... ott volt a lejàrò és arra csőre egy ròzsalugas volt felfutatva. Ez a lejàrò a hàzikò elött volt jobbra le-fel ,  igy az épület nem takarja azt. nekem egy kis élözene is az eszembe motoszkàl bàr ahogy a teraszt nézem nem làtom hol lehetett az. Még probàlom felidézni, de nem sikerül........ha abbòl a sarki étteremböl volt a feljàrò a teraszra  ugyan hol lehetett? Nekem ugy van az emlékeimben ha szemben àllok/àlltam az épülettel a baloldalàn volt a feljàrò ami ezen a hajlitott csövön felfutattatott ròzsafüzéren keresztül ment a teraszra.

Na nehéz 50 valahàny évet elővenni a sutbòl :)))

Előzmény: palisander (6564)