dr. fitbm Creative Commons License 2012.01.05 0 0 242

ne haragudj, de már olyan részletekbe megyünk, ami untat.

én végig gondoltam, és az hogy ilyen részletekbe tudonk menni, is bizonyitja, hogy van benne valalmi.

az meg tök mindegy hogy a vállalatok finanszírozzák az egyik jelöltet, mert mint láttod a korrupció eleve kizárt.

gondolom a többi részt amit vitattál, már nem vitattod.

nem mintha bármiről meg akarnálak győzni.

felvázoltam egy lehetőséget.

szerintem lényegesen jobb mint a mostani.

konszenzuális. a politika mindenki érdeke lesz, de a politikai csaták eltűnnek. így béke lesz al lelkekben, hogy igenis számítanak.

nálam lényegesen okosabb (ezen a téren) még konkrétabb rendszereket is kidolgoztak, ehhez hasonlóakat.

sőt sokat le is teszteltek, antropologia, pszihologia kisértletekben.

létezzik jobb út.

de mint látod én is képes vagyok egy működőképes alternativat felállitani 2o perc alatt.

tudom vitatod, de mindre tudok választ adni, és szükül a kérdezési köröd, ami azt mutatja, hogy nem teljesen idegenek tőled válaszaim.

én nem zárkozzok el, de unom a hosszas írást, és dolgoznom is kell.

ha szeretnéd folytathatjuk emailben, vagy akár egy kávé mellett is.

de a lényeg, mint levezettem.

a dualista gondolkodás megszüntetése.

 

és még egy dolog. én leírtam hogy szkeptikus vagyok, hogy megteszik e ezt az emberek, de ettől még ez egy alternatíva. nlehet van jobb.

írtam, hogy nem lesz szerintem se forradalom, se változás (a boom, bust ciklus folytatása jönn). ennek fényében nagy pontossággal meg tudom mondani mi lesz 2o12ben magyarországon. nem, nem jós vagyok, hanem ismétlődik a történelem. vannak ismeretlen tényezők, de a szereplők ismertek, és általában ugyanugy cselekdszenek, mert dualista gondolkodók.

ergo, ameddig van dualista gondolkodás, nem lesz változás. csak a szart rakjuk át máshová.

Előzmény: giotti (236)