viktor9511 Creative Commons License 2012.01.04 0 0 1276

Szia Robancs ! 

 

Köszönöm szépen, jól esik ,hogy így gondolod.  

Érdekes lenne ott járni, így virtuálisan, bár amennyit a játék keretei megengednek, igyekszik az ember.. :))

 

 

A Centrum épülete nem lett nagy szám, sőt...      A környéke sem lett nagyon jó. Azért hozok képeket nem sokára ! 

 

A villamosközlekedés jelen pillanatban teljes mértékben szünetel. Pár Tátra néha - néha rámegy a Szinvapark - Városház tér szakaszra, próbálgatni,  de utasokat nem szállítanak. 

 

 

 

Hamarosan készen lesz a Szinvapark - Soltész N. K. utca szakasz felújítása...

Utána szeretném elindítani a villamosforgalmat.

 

 

 

 

 

Kedves  Ikarus ! 

 

 

Én személyszerint  nem értek a  Train úgymond programozáshoz, hibaelhárításhoz ...

 

Viszont, ez az ablak nagyon ismerős. 

Egyszer előfordult velem, hogy töltöttem a játékba egyszerre több objektumot is.

Miután sikeresen betöltötte a játékba, elindítottam. 

 

No,de eljutottam a kiválasztás módig, sőt még tölteni is kezdett a játék. És egyszer csak egy ilyen ( ehhez hasonló ) hibaüzenettel kilépett.

Megijedtem, hiszen az embernek nem kis munkája van benne. 

 

Na,most kiderült ,hogy objektum miatt volt ez a hiba.   Nem tudom te töltöttél  e, vagy nem,  de javasolni tudom,hogy   alkalmazd azt a lehetőséget,hogy   játék  korábbi verziójának visszaállítása  (  a legutóbbi helyes verzió visszaállítása ).   Nem kis idő, de megéri... 

 

Remélem tudtam segíteni valamennyit, ha bármi kérdésed adódik, csak írj nekünk.  Amiben tudunk segítünk ! 

 

 

 

Üdvözöllek !

Viktor.