ghepard Creative Commons License 2012.01.03 0 0 1096

Nappal mondjuk nehéz kihasználni a gravitációt a melóban számgép mögött, esetleg pár perc (de az is hat), de aztán máshol már könnyebben megoldható. És éjjel lehet arra gondolva is aludni, feküdni. Nem mindegy milyen helyzetben vagy és meddig stb. Mostanában megint nagyon odafigyelek, hogy ez a jószág mindig lefelé hat. A mindennapi légzőméréseimnél meg a látásomnál is észrevettem, hogy szépen hat a dolog. A szívem pulzusát minden éjjel mérem már vagy 11 éve és a vérnyomást is meg tudom ebből saccolni. Három ujjal mérem a jobb halántékon.....

 

A mágnesnél is csak azt használja a testem, amit ki tudok gerjeszteni sejtszinten a hangokkal meg a rezgésekkel, ütésekkel, vibrálásokkal......   Van egy szép könyvem, melyben egy sejtbiológus magyarázza, hogy a sejtek az elektromágneses tér/erők hatására jobb hatásfokkal dolgoznak..........

 

És mit gondolsz, hogyan hat a táplálék, miért vannak ilyen meg olyan reakciók. Már vagy 60-70 éve egy nagy magyar is (Szentgyörgyi) azzal a gondolattal játszott, hogy miért is táncolnak a molekulák, enzimek, sejtek úgy ahogy....... Csak akkor az öregkor számlájára írták neki ezt az akkor hangoztatott hogy baklövését......

Előzmény: Tinman (1094)