szamaritánus2 Creative Commons License 2012.01.03 0 0 11

Korábban már volt erről szó, akkor az lett a diskurzus vége, hogy legalább 100-120 óra kell. Garanciát tudtok vállalni? Referenciátok van? A hallgatóitok milyen arányban mennek át a vizsgán? Nem kötekedni akarok, de 80 óra nagyon kevésnek tűnik, ugyanis egy eszperantós vizsgáztató már leírta, hogy ennél (jóval) több kell.

Előzmény: szildor77 (7)