sommarnatt
2012.01.02
|
|
0 0
10
|
Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a Cambridge CELTA-képesítéssel kapcsolatban? 300 e Ft. Hogy vajon, ha kifizetem ezt az összeget és kijárom, mennyire biztos / bizonytalan, hogy felvesznek / nem vesznek fel nyelviskolába? Köszi. |
|