TIR BÉCI Creative Commons License 2011.12.30 0 0 58949

Udv mindenkinek!

 

Valaki keresett gps szoftvert nekem igo8volt a kamionos verzio nem nagyon jött be mert pl sosem vitt körbe a nulláson Pest körül azt szurkálnom kellet köztes pontokat, de most kaptam egy progit Becker active50 és ugy néz ki bejön legalláb is ha beütöm pl Vác -Györ akkor körbevisz szépen. Ja és nem kér ilyen hülye kérdéseket h. tengelyek száma v. ilyesmi egyszerüen átnyomom teherautos beállitásba. Kiprobálni nem nagyon tudtam mert annyira uj azt nem dolgozom de igéretesnek tünik. Ja amugy igo alapu de mégis más nekem jobbnak tünik.

 

Zotya kemény vagy -de meddig?- Olvasgatam a beszámolot jol belehasitottál,de a helyedben maximálisan betartanám vezetés és pihire von. előirásokat mert könnyen megégetheted magad azt az egész évi fizudat otthagyod egy kontrolon. Akkor még a Wabit is visszasirnád. Amugy én csak egy belföldes vagyok de amikor jönnek a telefonok h. hol vagyok mit csinálok 2szor már fel sem veszem. Szerintem nem ér oda senki hamarab ha 25ször felhivják csak felidegesitik legalább is én igy vagyok vele.