wog33 Creative Commons License 2011.12.28 0 0 2502

A legolcsóbb szállások a Travelodge rendszer, Angliba minden részén fellelhetők (de itt is az van, hogy minél előbb kell foglalni, és annál olcsóbb), ill. egyszer szálltam meg EasyHotel-ban, 1 éve volt 22 font a legolcsóbb szobájuk a számomra. Ez a hotel-rendszer is van mindenfelé.

 

Viszont az easyhotel annyit is ért, soha többé nem fogok odamenni. A legolcsóbb szoba azért volt legolcsóbb, mert nem volt ablaka a szobának (!), az egész cakkompakk egy ágy volt, épp csak mellé lehetett állni, és a bőröndömet is az ágyra tettem, mert nem volt hová tenni, se polcok a falon, basszus, semmi, szín klausztrofóbiás lettem percek alatt. Bekapcsolták a légkondit, azaz azonnal lett vagy plusz 10 fok, és amikor szóltam, hogy fázom, kapcsolják ki az én szobámban, azt mondták: vagy minden szobában be van kapcsolva, vagy minden szobában ki, azaz ez van. Emlékszem, szinte egy percet sem aludtam, ezzel az erővel a reptéren is éjszakázhattam volna, tök ingyen.

 

Azt hiszem, most nem csináltam kedvet... Viszont adtam egy tippet, hogy hová ne.

Előzmény: norbi.sz_80 (2501)