OnSpring Creative Commons License 2011.12.20 0 0 15018

Én sem akarok kötekedni, sőőőt... ;) Teljesen egyetértek Veled. Igenis, egy gyűjtőnek kell a nyomdafestékszagú, friss, bontatlan újság, kell a bakelit, kell minden. És kellenek a gyűjtők! Részemről további maximális respect. Arról van itt nagybaszó h ÉN már nem leszek gyűjtő. Csak passzív hallgató / élvező (remélhetőleg). Több doboz cuccom van, újságok, plakátok, relikviák, 100+ db. VHS kazetta sok ritkasággal. Hozzávetőlegesen 2000+ színes Stones témájú diám van bekeretezve (főleg reprók), amiket multi diaporámás vetítéseken szoktam használni klubokban régen. Akkor érdemes volt. Ezek egy bazi nehéz dobozban vannak. Mit csináljak velük? Persze, díszdobozos DVDk vannak, csak már nem kell MINDEN. Youtube (és tsai) mindig kéznél van, és szinte minden fenn van bedigizve, amit más elvégzett helyettünk. Hiába, a felhő, a felhő ... ezért énekli Jagger: Get Off My Cloud...! ;)
Allinall -erről már beszéltünk- szívesen átadom Neked vagy másnak az egész cuccost. Precious Stoned (boogie woogie nem néz ide!) német fan folyóirat összes száma, Beggars Banquetek, összes magyar újság, amikor itt felléptek... stb

Előzmény: Jumping Jack. (15010)