banya Creative Commons License 1998.07.09 0 0 36
Persze lehet áldozatot hozni, de mikor az már a szemrehányással egyenértékű, akkor baj van.
"Rád áldoztam legszebb éveimet!" - Ha ez a legszebb években nem okozott gondot, akkor később miért válik bajjá? Pláne olyannak, aki ezt esetleg nem is kérte?! (Csak elviselte.)
Reklámozni sem kell természetesen, de akkor miért teszik?
Ha pedig áldozatként élik meg, hogy áldozatot hoznak, akkor mi értelme? Mártírkodni lehet, de...