dyzs Creative Commons License 1998.07.09 0 0 35
Laci!

Mindenki azért hoz "áldozatot" mert neki (is) jó. Ha reklámozza ha nem. Valami miatt jó. Egyébként nem tenné meg. De ezt már néhány hónappal ezelőtt kiveséztem.