Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.05.11 0 0 28
Kedves egy lány !

Kérlek, ne vádaskodj meg nem történt /vélelmezett / gondolatok alapján ! De tényleg. Aki megérdemli, annak természetesen adagolj az etetőjébe, de a vétleneket hagyd még élni kicsit ....:-) Végülis a szeretetrőll (is) szól ez a topic .

Köszönöm !