Sehonnai Bitang Ember
1998.05.11
|
|
0 0
28
|
Kedves egy lány ! Kérlek, ne vádaskodj meg nem történt /vélelmezett / gondolatok alapján ! De tényleg. Aki megérdemli, annak természetesen adagolj az etetőjébe, de a vétleneket hagyd még élni kicsit ....:-) Végülis a szeretetrőll (is) szól ez a topic . Köszönöm !
|
|