Törölt nick Creative Commons License 2011.12.07 0 0 334

Ha valaki egyben bútorral, vagy bútor nélkül elviszi a lenti set-et, és megígéri, hogy karácsonyi ajándék lesz, levonhat az alábbi árakból 30%-ot...

 

Költözés miatt használtan (kb. 3 éves) eladó:

 

1. 240 L-es (120*40*50) akvárium fekete műanyag tetővel, alátét polifoam-mal, a két cső közül az egyik kiégve. 29.400 Ft

2. Jager 200W (max 400L) fűtő 3.100 Ft

3. EHEIM aquaball belső szűrő, régi típus, 6W-os motorral, pontos típust nem tudom, minden esetre a 240L-es akváriumhoz bőven elegendő teljesítménnyel + upgrade kit (+1 szűrő tag) + használt szűrőkkel és két új, bontatlan szivacs. 7.500 Ft

4. Saját építésű cseresznye színű, ABS élzárt szekrény a fenti akváriumhoz. Rendkívül stabil 2 fiók, ajtóval takart rész elektromos elosztóval, polcok a kiegészítőknek, külső szűrőnek. 10.000 Ft (csak anyag ár volt kb 18eFt)

 

Minden együtt 42.000 Ft, november 30-ig elsősorban egyben szeretném eladni! Aki egyben viszi, annak adok hozzá további 1 zacskónyi egyéb hercsulát (merítőháló, elevenszülő keret, hőmérő, műnövény stb.)

 

Elszállítható Budapest XI. kerület.

 

Mindennel együtt egy nagyon jó set volt, de az új lakásban nem tudom elhelyezni. Én nem használtam további levegőztetőt, a belső szűrő csendes és bőven elég, és nincs szivárgás veszély.

 

Az eszközök használtak, nyilván takarítani, helyenként vízkőtleníteni kell őket.

 

Érd: nullahathúsz 477 huszonhárom harminc3 (Munka miatt nem tudom bármikor felvenni, ha nem tudsz elérni dobj egy sms-t, visszahívlak!)
villanymél: pethob kukuc freemail pont hu

Előzmény: Törölt nick (330)