dyzs
1998.05.09
|
|
0 0
21
|
David_i! Igazad van, én is sokkal többre értékelem azokat az embereket, akiknek az esik jól, ha másoknak jót tesznek. Csak arra akartam rávilágítani, hogy az ember "áldozatot" nem mások érdekében hoz, hanem magáért. Ez nem csökkenti a dolog értékét, de ezzel jó tisztában lenni.
|
|