Sehonnai Bitang Ember
1998.05.08
|
|
0 0
20
|
A szeretet számomra egy energiafajta, amit mindenki megérez, amint ráhangolódik (bármelyik oldalról). Áldozatnak nem lehet nevezni, mert itt nem adok-kapokról van szó : a szeretet egy. Nem lehet olyan érzésnek degradálni, mint amikor pénzt adsz egy koldusnak.
|
|