Sehonnai Bitang Ember Creative Commons License 1998.05.08 0 0 20
A szeretet számomra egy energiafajta, amit mindenki megérez, amint ráhangolódik (bármelyik oldalról). Áldozatnak nem lehet nevezni, mert itt nem adok-kapokról van szó : a szeretet egy. Nem lehet olyan érzésnek degradálni, mint amikor pénzt adsz egy koldusnak.