Barracuda
1998.05.08
|
|
0 0
19
|
Skorpió!
Abban a boldog tudatban hal meg, hogy segített valakin, jót tett. Nem kell tovább élnie azzal a tudattal, hogy nem tette meg. Skorpió és Dávid_i !
Nem vontam kétségbe az önzetlen áldozatvállalást. Nem akarok egyenlőségjelet tenni az önzetlen tett és az önös érdekből elkövetett tett közé, csak a motivációk érdekelnek, és szerettem volna ebből a nézőpontból _is_ megnézni a témát.
Az önzetlenség az általam talán legnagyobbra tartott emberi tulajdonság. (Sajnos ma nem túl divatos :-(
|
|