jadu Creative Commons License 2011.12.04 0 0 10110

Sürgősen segítséget szeretnénk kérni  az alábbi ügyben. A szomszédunk (fél cigány és cigány) aki önkormányzati lakásban lakik, már több éve életvitelével rendszeresen zavart minket. Többször is szóltunk, hogy fejezzék be ezt az életvitelt (trágár olykor artikulátlan ordítozások,tv,házimozi üvöltetése akár hajnali 2-kor) ,mert már nem tudtunk pihenni sem. Kb.2 hónapja történt, hogy nem bírtam tovább és beolvastam nekik, ami majdnem tettlegességig fajult az ő részükről méghozzá úgy, hogy meg volt a birtokháborítás szándéka. Ekkor kihívtam a rendőröket mert többször is életveszélyesen megfenyegettek. A rendőrök nagyjából  80 perc alatt kint voltak (mint megtudtam tőlük ilyenkor nem a 112-öt, hanem a kerületi rendőrséget kell hívni). Ezt követően nagyjából csend is lett, pár napra rá a kerülettől is kijöttek érdeklődni a rendőrök, mi és hogyan is történt… Azt hittük végre csend és nyugalom lesz, hiszen mi csak e kettőt kutatjuk amióta itt lakunk. De nem lett nyugalom… Csütörtökről (dec.1) péntekre virradóra valaki az autónk kerekeit kivágta. Tekintettel arra, hogy munkám volt és arra koncentráltam, hogy legyen gumi az autón nem jelentettem a rendőrségen az esetet (csak fotóink vannak róla). Mindenesetre elkezdtünk még jobban félni és nyugtalanok lenni, hogy mi jön még… Holnap bemegyek a Ferencvárosi Önkormányzathoz (igaz a gumikivágással mit kezdenének), ahhoz az önkormányzathoz ahol egy pár levél már elakadt… Csak 2010-ben jött egy válasz, miszerint az akkori polgármester úr tovább küldte a levelünket az ingatlancsoporthoz azzal a mondattal, hogy kivizsgálják az ügyet, ami szerintünk azért nem történt meg, mert az kiverte volna a biztosítékot a szomszédainknál. Nem tudjuk hol keressük igazunkat, talán abban az Aszódi utcai kocsmában kellene ahol a szomszédon kívül Sajó Ákos Fidesz-képviselő  is megfordult már több alkalommal? Mindenkinek köszönjük a segítségét, aki bármilyen információval vagy máshogyan segíteni tud az üggyel kapcsolatban.