Tinman Creative Commons License 2011.12.03 0 0 1071

Engem rögtön nyaki RTG-re küldtek, csigolyatávolság OK, de gerinc nyaki része már egyenesebb a kelleténél. Reumatológia majd gyógytorna, addig jártam amidedig megtanultam a gyakorlatokat, szerintem hasznos, azóta is csinálgatom. Volt "akasztó" szerkezet is, ami a csigolyák távolításával levenné a nyomást a csigolyák közt kilépő idegekről/erekről, de ennek nálam nem volt hatása. A fejen állásától viszont modulálódott a fülzúgásom(inkább romlott), viszont szerintem ilyenkor eleve kicsit máshogy hallunk, azonban tény hogy a fiktív belső hangok jobban megáltoznak mint a külső valósak. Az nekem kérdéses hogy ez inkább a keringés megváltozása miatt van vagy inkább az idegek nyomásától. A "gyógyítással" kapcsolatos probléma hogy a csigolyáinkra nagyon kevés a ráhatási lehetőségünk, talán már a szintentartás is eremény. A konditermet én a helydben nem írnám le, amit megtanulntam a tinnitus kapcsán hogy egyszeri változásból nem lehet meglapozott következtetést levonni, nálam pl. a pulzusszám tartós emelése ami leginkább korrelál a zúgás csökkenésével.