babarózsa Creative Commons License 2011.12.01 0 0 181

Hát hallod, veled aztán hiába akar normális hangnemben beszélni az ember! Mondd, valami nem stimmel körülötted, hogy ilyen eszméletlenül negatív vagy? Amúgy látod? Te is az olcsóbb megoldást választottad az autódnál, és ez nálunk is így működik, de senki nem köteles megcsináltatni a CPS szerződést a vonala mellé. Sőt! Senki nem köteles sem videótelefont, sem pedig adaptert venni. Nekem van adapterem, és bármennyire is fáj neked, de kitűnően működik! És kurvára nem mindegy, hogy az évekig 5-6 ezres számláim lecsökkentek 2 ezerre. És még az előfizetéses mobilomon is kevesebb lesz a számla, mert megpróbálok a vezetékesen beszélni inkább, vezetékes vonalra, hogy még így is spórolni tudjak! DE EZ AZ ÉN DOLGOM!  Miért tiltanák ki az ACN-t az alaphálózatokból? Nagyon jól működik a környezetemben mindenkinél. Elmondom neked, hogy én azt sem tudom, hogy mi az az MLM, soha nem volt azelőtt alkalmam tájékozódni arról, hogy mi ez. Nem igazán érdekelt, és mivel nem tudtam mi ez, így elriasztani sem tudott! Én nem mondanám piramisnak ezt, inkább csoportépítésnek. Én találtam egy jó kis kereseti lehetőséget(én kerestem őket), ennyi, és ráadásul megszerettem ezt az egészet. Ja, és nem kell piramist építeni! Anélkül  is elég jó kis jövedelemre lehet szert tenni. Megmondom őszintén sokszor ledöbbenek, mert én egyszer nem hallottam, hogy az idén még bejön az energia! Miért ezen lovagolsz? Először tán a bizalmat kell megszerezni az emberektől, és ez nem igazán megy gyorsan. Egy cég sem zúdít mindent rögtön rá a vevőire, és az alkalmazottaira. Tanuló időszaknak nevezzük ezt, hisz fokozatosan ismerjük meg az alapoktól a működésünk egészét! Ez azért nem úgy van, hogy odaállítok valahová, és rátukmálom az ügyfélre a csomagot! Én alaposan elmagyarázok mindent, és nem erőszakoskodom a szerződéskötésen, de megjegyzi a cégünk nevét az ügyfél, és később köthet még szerződést. Fogalmad sincs ennek az egésznek a felépítéséről. Bármennyiszer hallgatom meg az előadásokat, mindig tudnak újat mondani! De nem akarlak meggyőzni egyáltalán. De ha te az ACN-ben látod életed legfőbb megkeserítőjét és ellenségét, az a te dolgod! Én meg csak jót tudok mondani róla. Nagyon rossz lehet úgy élni, hogy mindig vitatkozol, mert erre érzel kényszert! Én sem vitatkozok többet veled, megígérem! :) Minden jót!

 

Előzmény: Bolivian Dancer (180)