tyna77 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 10094

Tisztelt f.tagok és tanácsadók!

Bankom átadott a behajtónak 10.24.napon aki a napokban vette fel velem a kapcsolatot 11.25.napon közölte a tényállását nála szereplő dokumentumon az áll/ 9.28.napon volt az utolsó befizetésem a bank felé,ezért plusz költséggel kell számolnom ami X összeg+kamatok...én közben törlesztettem a bank felé a befizetéseket mivel késve a havi törlesztő részletemhez sajnálatosan rendszeresen fizetem a késedelmi kamatot pl.25.ezer ft. akkor a havi törlesztésem így néz ki 25.ezer ft + 8.ezer ft. össz. 33.ezer ft.megfizetek.ezt követően 11.15 majd 11.25 tudtam befizetni még 2X.i esedékes részletet amit szintén késedelmi kamattal együtt fizettem meg.Kérdéseim? mindezalatt semmit sejtve nem kaptam figyelmeztető,tájékoztató, felszólító levelet a bankomtól!a behajtó személy miért majd 30.nap elteltével vette fel velem a kapcsolatot?miért kötelez a közel 90.ezer ft. megfizetésre amiben 1 havi törlesztőrészletem lenne elszámolva a többi az ő költsége és egyéb???és ezt dec.10.-ig tegyek eleget!Miért nem kapok segítséget a bankomtól?Miért nincs kirendeltségük ahol emberi meghallgatást,segítséget-tanácsot kérve,akár panaszt tehetnék?Miért nem kapok fizetési könnyítést amit kértem a behajtó személytől,amit meghallgatás nélkül elutasított? Etikátlan,embertelen felháborító a hozzámállása!Hol kapok segítséget esetleg meghallgatást ha nem értek egyet a behajtó összeggel?Milyen szervhez fordulhatok panaszommal? Tisztelettel köszönöm!