ghepard Creative Commons License 2011.11.29 0 0 216

Már meg is győzött lassan a dolog. Úgyhogy most elalvás előtt legalább 1 óra fejlógatás az ágyon. Nagy gond, hogy ne aludjak el úgy fejlógatva. És felkelés előtt szintén legalább annyi. De nem csak úgy egyszerűen kilógatom, lelógatom a fejem az agy szélén kívül, hanem hintáztatom is így, úgy, többnyire nem csukom be a szemeket, hogy fent

 

Egyenlőre tehát még nem alszom fejjel lefelé, nem merek... :)) Nem tudom még nem lenne e baj, ha mondjuk elaludnék lelógó fejjel. De azt hiszem nem volna baj. Most még csak elalvás előtt úgy kb 1-1.5 órát szokom lógatni a fejem az ágy szélén kívül. De persze nem egyhúzomban. 10-15 perc aztán felmérés, hogy mi is történt. Hát sok minden. Szinte az eszem is megáll. Ezt egy kicsit vártam is, de akkor is jó érzés megerősíteni minden nap. És mielőtt felkelek reggel legalább 1 órát megint lógatom a fejem. Nemcsak úgy egyszerűen lógatom, hanem a látottak alapján döntöm el a szögeket. Már pontosan tudom, hogy melyik torzulást (szellemet, homályt), milyen szögben és milyen tartásban lehet kiküszöbölni. Persze sokat kell még kisérletezgetni. De valami nagyon hajt belül. Egyre jobban mondom, hogy éjjel fog eldőlni, hogy hogyan fogok nap közben látni...... Ez az érzés egyre erősödik bennem.......

 

Ez a gravitáció sokkal gyorsabban hat így mindkét szemre lefelé. Tehát pontosan egyformán hat mindkét szemre és így egyszerre nagyon nagy felületet tud kiegyenlíteni. Említettem, mikor jobb felemen vagyok akkor a jobb szemem javul (éjjel szinte a bal mindig majdnem tökéletes, már írtam, hogy miért), és azt is írtam, hogy kb 20 perc után már el tudom olvasni az órán lévő világító piros számokat. Az első napokban (mikor ezeket a marhaságokat kezdtem csinálni, na de mint látszik, nem is olyan marhaság) 3-4 perc múlva már olvastam jobb szemmel is. Most már (még csak valami 5 napja csinálom) szinte nem is kell semmit csinálnom, bármikor és bármilyen helyzetből felkelek - el tudom olvasni jobb szemmel is az órán lévő számokat (úgy 3.5 méterre vannak a fejemtől). Ha elkezdem lógatni a fejem, pár perc után már szinte tökéletes a jobb szemem is. Na ez azt hiszem elég nagy dolog. Akkora erő hajt most, hogy talán képes leszek még egy vagy két órát éjjel rááldozni, tehát úgy 4 ŕát éjjelente, míg meg nem unom, vagy nem lesz marha jó egész nap (de valahogy mintha kezdene az lenni). Ez talán elég lesz aztán másnap a monitor mögött. Mert bevallom, nap közben nincs sok kedvem ezt csinálni, na meg a melóban így nem nagyon marháskodhatok .... :)))

 

Majd rajzolok képet is, hogy mi folyik ott, ez a gravitáció műve, nem az enyém, megcsinálja helyettem és ez nagyon beleillik abba, amit eddig megértettem. Tehát megint nem kell semmit csinálnom a gravitáció megteszi helyettem, csak hagyni kell hatni. A rajz, vagy az animáció majd lehet meggyőzőbb lesz, mint ez a pár sor.......