szulejmanszultan Creative Commons License 2011.11.20 0 0 18104

Egy pillanatig sem szeretnék vitatkozni a tisztelt GASBoards csapat véleményével, mert egyáltalán nem ismerem azokat a problémákat, amikre céloznak. Csak az én tapasztalatomat szeretném hozzáfűzni, ami akkor jött létre, amikor felvettem velük a kapcsolatot. Most építtettünk egy elektromos kerékpárt Magic Pie motorral és hengeres LiFePO4 (lítium-vas-foszfát ) cellákkal és ők voltak az elsők, akiket komoly szándékommal megkerestem ez ügyben. Kevés ismeretem és tapasztalatlanságom a témában így egyben tanácskérés is volt ez a kapcsolatfelvétel. Sajnos részükről nem tapasztaltam igazi jó segítőkészséget, inkább - hogy úgy mondjam - kicsit lekezelő jellegű, (ki)oktató stílusú volt a levelezésük. Végül már minden tekintetben alkalmazkodtunk volna az őáltaluk megfogalmazott feltételekhez és teljességgel elfogadtuk a javaslataikat, megalkudtunk volna mindennel, de amikor a tényleges javaslataikat vártuk és személyesen szerettük volna letárgyalni a dolgokat egyszerűen nem is válaszoltak. Ezzel be is telt a pohár és kerestünk egy másik szerelőt, aki azóta megcsinálta a bringát az eredeti igényeink szerint. A szakmai tanácsait megfogadtuk, hagytuk, hogy erősre és biztonságosra csinálja a bringát az általunk megvásárolt alkatrészekből és kerékpárra. Vele lehetett beszélni személyesen, korrektül, igazi szakmai lelkesedéssel vetette bele magát a munkába, persze alaposan meg is kérte az árát a munkájának, de ez most az a kivételes alkalom volt, hogy másodlagos szempont volt. Szóval csak arra akartam kilyukadni, hogy talán nekik is voltak hibáik és pici részük abban, hogy befuccsolt itt az üzletük.

Előzmény: Törölt nick (18090)