RitaCD Creative Commons License 2011.11.15 0 0 4704

Sziasztok

Gondoltam hogy lesz akit érdekel.

Én rendelni fogok hamarosan más egyebeket is, és akkor egyben akinek itt kell, annak intézek ilyet.

Van több méret, több szín, néhány más modell is. Ez ami a képen van, két különböző modell, az egyik az sima harisnyanadrág csak van elől pénisznek hely, és a hátsó bejárat is nyitott. :) A másik modell, az ilyen harisnyaruha, tehát annak van felső része is, és ujja is, ez is nyitott hátul-alul. Van olyan amit most akarok rendelni, ami teljes test, kesztyűs és a fejre is felmegy, ezt a hátulján lévő cipzárral lehet felvenni. Vagy van olyan is, ami csak felső, nincs alsó rész, de teljes felső testet fedi, kesztyűs és zárt a fejen. Van nyitott fejű is, amit le lehet húzni a nyakra ha már meleged van. :) Írjatok színeket, méreteket, még néha van különböző DEN-ű is.

Necc az ilyen péniszes modellekből sajna nincs. De ha valaki nem tudja elképzelni amiket leírtam, tehetek fel képeket is.

Szóval aki akar ilyet, az írjon a mail-emre, mindjárt publikussá teszem. Aztán játszatunk együtt egy ilyenben. :) hmmm? :)

na sziasztok