Törölt nick Creative Commons License 2011.11.14 0 0 36

Igaz a hír, hogy a Király Sándor úgy nyerte meg a 2010-es polgármester választást, hogy Csátalja cityből hozta neki a hidas csóka pénzért a szavazókat?

Nem akarom elhinni?

Ezt az ott lakók hagyták?

Azután meg köszöngetnek neki, hogy jó vótá Sanyi, gratulálunk Sanyi, fasza gyerek vagy Sanyi?

Nem semmi ha igaz!

Sem a Király Sándor részéről, sem a lakosok részéről!