Törölt nick
2011.11.14
|
|
0 0
36
|
Igaz a hír, hogy a Király Sándor úgy nyerte meg a 2010-es polgármester választást, hogy Csátalja cityből hozta neki a hidas csóka pénzért a szavazókat?
Nem akarom elhinni?
Ezt az ott lakók hagyták?
Azután meg köszöngetnek neki, hogy jó vótá Sanyi, gratulálunk Sanyi, fasza gyerek vagy Sanyi?
Nem semmi ha igaz!
Sem a Király Sándor részéről, sem a lakosok részéről!
|
|