ghepard Creative Commons License 2011.11.10 0 0 3896

Hát mondjuk a 70 évest még nem tudom én sem. Nincs azzal a 70 évvel még semmi tapasztalatom, még csak 60 leszek pár hónap múlva. Én 51 éves koromban változtattam elég sokat az élethez való hozzáállásomon, mégpedig a hangok és az emiatti légzés miatt. Hát ez óriási életmódváltás volt. Egész más szemszögből kezdtem vizsgálni a testet. Két évig nem is tudtam, hogy mi az angyalok f*sza hatott és hat ma is. Aztán kezdtem megérteni a dolgokat és elhittem, hogy attól tisztultak ki az ereim, beleim, és úgy minden sokkal jobbra fordul a testemben. Nem egyik napról a másikra, hanem fokozatosan. A szívem is vissztért a hosszú éveken át megszokott 53-55 pulzushoz és a mai napig tartja. A nem megszokott kilengéseiből pedig rögtön tudom, hogy valami zúdul, vagy már rám zúdult és megkeresem az okot egyhamar és korrigálok. Visszamegyek az időben, mit csináltam órákkal, napokkal ezelőtt, mit ettem, mit ittam, hol voltam stb. Ezekből meg tudom állapítani, mi lehet a bibi és rendberakom, még mielőtt elhatalmasodhatna..........

Előzmény: .ETNA. (3895)