-pm- Creative Commons License 2011.11.09 0 0 7341

Kicsit késve, de ma reggel lementem és megcsináltam a "nagy futást". Egy kör bemelegítő, aztán nekiálltam vágtatni, mint Overdose. Éreztem én, hogy milyen tempóban kellene futni, hogy legalább a közelébe érjek mondjuk a háromperces 900-nak, de sajna nem sikerült. Kb. 300m-nél kezdtem érezni, hogy a seggemen is levegőt kellene vennem, hogy tovább bírjam ilyen tempóban. Belassítottam, féltávnál abba akartam hagyni az egészet, aztán csak beszenvedtem magam valahogy. 3:34 lett az eredményem.

Jó, tudjátok Ti is, hogy soha nem volt az állóképesség az erősségem, fősulin is mindig szenvedtem a futással. Most, hogy lementem néhányszor futni pár kört, biztos fejlődtem valamennyit, de nem lettem futóbajnok. Az egésszel kapcsolatban a véleményem meg az, hogy egy átlagos, mondjuk hogy sportos ember kb. 300m-ig bírná azt a maratoni tempót, amit ezek Mutaiék futnak (Ő most azért egy kiemelkedő futó egyébként). Kornél, Tulok Matyi (legjobb futó Ajkán jelen pillanatban, és ha nem költözik el, egy darabog még az is marad), talán bírnák vele az egy kört, de többet semmiképpen.

Előzmény: -pm- (7331)